Parapety zewnętrzne

W pracowni Kovalczyk Arte w Toruniu powstają wysokiej jakości parapety zewnętrzne, wykonane z kamienia, głównie z granitu.

Elementy te pełnią wiele ważnych funkcji, dlatego muszą być bardzo precyzyjnie dopasowane do wnęki okiennej. To po ich powierzchni będzie spływała woda, żeby nie utworzyły się nieestetyczne zacieki na elewacji ani nie doszło do zawilgocenia ścian. Oprócz odporności na deszcz, śnieg i grad parapet zewnętrzny prezentuje też niewrażliwość na wahania temperatury, na promieniowanie słoneczne oraz nanoszone na jego powierzchnię przez wiatr zabrudzenia, na przykład ziarenka piasku.

 

Oprócz tych cech, produkty odznaczają się dodatkowo walorami estetycznymi. Kamień stanowi eleganckie wykończenie fasady budynku i dobrze komponuje się zarówno z cegłami, jak i drewnem. Można wybrać dowolny kolor z naszej oferty, od bardzo jasnych odcieni, poprzez brązy, do szarości i czerni.

Parapet o idealnych wymiarach

Tworzymy produkty na wymiar, idealnie dopasowane do wnęk okiennych w Państwa domach. Takie rozwiązanie zapewnia nie tylko najwyższą funkcjonalność, ale też doskonały efekt wizualny. Kamień kojarzy się z solidnością, luksusem i elegancją, stanowi zewnętrzną ozdobę budynku. Świetnie sprawdza się w domach jednorodzinnych, blokach i apartamentowcach, a także biurowcach.

 

Gwarantujemy szybką realizację zamówień (można je składać przez stronę internetową) oraz dostawę na terenie całej Polski, od Gdańska, przez Warszawę, po Zakopane. Zapraszamy do zakupu pięknych i praktycznych parapetów zewnętrznych!

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Zamów parapety online!