Blaty z kwarcu

Niezawodne wyposażenie kuchni i łazienek stanowią blaty z kwarcu, czyli minerału o niezwykłych właściwościach.

Kamień ten odznacza się twardością i odpornością na zarysowania oraz substancje chemiczne, nie absorbuje też wody, a zatem jest odporny na ataki drobnoustrojów. Duży wybór wzorów i szeroka gama kolorystyczna, od śnieżnej bieli, poprzez beże i czerwienie, aż do granatów i czerni sprawiają, że blaty kwarcowe cieszą się ogromnym powodzeniem wśród naszych klientów. Jeśli dodamy do tego łatwość utrzymania w czystości, otrzymamy pełny opis walorów.

 

Proponujemy produkty tworzone na indywidualne zamówienie, adekwatne zarówno do potrzeb użytkowników, jak i charakteru danej przestrzeni, czy to prywatnego zacisza, czy galerii handlowej, czy salonu usługowego. Stanowią one inwestycję gwarantującą wiele lat bezproblemowej eksploatacji.

Blaty kwarcowe na wymiar

Oferujemy wyroby o różnych kształtach i rozmiarach, a także grubości płyty, w które możemy wkomponować zlew lub inne akcesoria i elementy. Również wykończenie zależy od preferencji klienta I tego, czy woli powierzchnie idealnie gładkie, czy frezowane. Doskonały materiał oraz perfekcyjne wykonanie składają się na zachwycający efekt, który stanie się ozdobą niejednej kuchni lub łazienki.

 

Wszystkich z Państwa, zainteresowanych praktycznymi i estetycznymi blatami z kwarcu, zapraszamy do kontaktu z firmą Kovalczyk Arte. Działamy na terenie Torunia, ale też innych miast, np. Warszawy. Zapewniamy szybką wycenę zamówienia oraz realizację na najwyższym poziomie.

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Firma Kovalczyk Arte z Torunia w swojej ofercie posiada
wykonywanie blatów kwarcowych na zamówienie.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane oraz precyzyjne zlecenia.

Skontaktuj się z nami