Blaty z czarnego granitu

Mody się zmieniają, trendy przemijają, a kamień wciąż pozostaje wysoko cenionym materiałem w wystroju wnętrz, zarówno domowych, jak i komercyjnych.

Przedstawiamy Państwu piękne blaty z czarnego granitu, które staną się ozdobą wielu kuchni i łazienek. Kto wie, może zagoszczą również w Waszym mieszkaniu?

 

Granit jest kamieniem nie tylko efektownym, ale też wysoce funkcjonalnym. Charakteryzuje się twardością, odpornością na wysoką temperaturę, na zarysowania oraz obtłuczenia. Nie absorbuje wody, dlatego nie rozwijają się w jego strukturze bakterie ani grzyby, co jest szczególnie istotne w miejscach o dużym zawilgoceniu. Blaty z kamienia można również łatwo umyć, za pomocą miękkiego materiału oraz łagodnego detergentu, nawet zwykłego płynu do naczyń.

Czerń jako symbol luksusu

Od dawna kolor czarny kojarzy się z luksusem, elegancją i wytwornością. Dlatego ciemne blaty z granitu o wzorze przypominającej nocne niebo usiane gwizdami, cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników. Pięknie komponują się z wystrojem kuchni czy łazienki I nie ma obaw, że szybko stracą swój urok. Przeciwnie, to produkty uniwersalne i ponadczasowe, obecne w budownictwie już od wieków.

 

Firma Kovalczyk Arte wykona dla Państwa blat z czarnego granitu o dowolnej grubości i rozmiarze. Specjalizujemy się w obróbce kamienia, dlatego możecie liczyć na spektakularny efekt naszej pracy. Zachęcamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego z naszym biurem w Toruniu. Podejmujemy się realizacji zleceń w różnych częściach kraju, m.in. w Warszawie.

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Firma Kovalczyk Arte z Torunia w swojej ofercie posiada
wykonywanie blatów z czarnego granitu na zamówienie.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane oraz precyzyjne zlecenia.

Skontaktuj się z nami