Blaty z czarnego marmuru

Kamień w wystroju wnętrza dla wielu osób jest synonimem elegancji, trwałości oraz naturalnego piękna.

W ofercie firmy Kovalczyk Arte znajdują się między innymi ponadczasowe blaty z czarnego marmuru. Ten szlachetny materiał jest wykorzystywany już od czasów starożytnych i nigdy nie stracił zasłużonej popularności. Łatwo poddaje się obróbce, dlatego można mu nadać pożądany kształt i nawet najbardziej oryginalną formę.

 

Czarny marmur idealnie nadaje się do kuchni i łazienek, jest bowiem odporny na wilgoć, nie ulega korozji biologicznej ani odkształceniom. Zachowuje twardość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Kojarzy się z luksusem, klasyką, najwyższą jakością, klasą premium. Pasuje do wnętrz domowych, ale też z powodzeniem jest wykorzystywany w przestrzeniach komercyjnych.

Blaty na życzenie

Firma Kovalczyk Arte specjalizuje się w tworzeniu marmurowych płyt kuchennych i łazienkowych zgodnie z życzeniem i potrzebami klienta. Dostosowujemy wymiary, grubość oraz kształt do specyfiki konkretnego wnętrza. Montujemy w powierzchni blatu komory zlewu, ociekacze czy urządzenia kuchenne, na przykład płyty indukcyjne.

 

Czerń to najbardziej klasyczny z kolorów, nigdy nie wychodzi z mody. Zawsze cieszy się uznaniem, niezależnie od zmieniających się trendów. Z pewnością warto więc zainwestować w uniwersalny, ciemny blat, o wyjątkowych właściwościach wizualnych oraz praktycznych. W tym celu wystarczy skontaktować się z firmą Kovalczyk Arte. Realizujemy zlecenia w wielu polskich miastach, między innymi Toruniu i Warszawie.

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Firma Kovalczyk Arte z Torunia w swojej ofercie posiada
wykonywanie blatów z czarnego marmuru na zamówienie.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane oraz precyzyjne zlecenia.

Skontaktuj się z nami