Parapety na wymiar

Specjalnością naszej firmy Kovalczyk Arte z Torunia jest tworzenie wyrobów z kamienia naturalnego oraz konglomeratu.

Dostarczamy naszym klientom blaty kuchenne i łazienkowe, a także parapety na wymiar. Bez tych elementów nie obejdzie się żadne okno, a pełnią one zarówno funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną, dlatego muszą być nie tylko efektowne, ale też wytrzymałe.

 

Proponujemy parapety na wymiar z marmuru, granitu, kwarcu i konglomeratu, z przeznaczeniem do wnętrza obiektu oraz na zewnątrz. Produkty odznaczają się wytrzymałością, odpornością na działanie czynników atmosferycznych (temperatury, wilgoci, promieniowania słonecznego) oraz dużą nośnością, co jest ważne w przypadku ustawiania na nich ciężkich ozdób albo okazałych kwiatów doniczkowych.

Parapety z szybką dostawą do domu

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców całego kraju, nie tylko dużych miast, jak Warszawa, ale też mniejszych miejscowości. Wystarczy podać nam wymiary, wybrać materiał oraz profil wykończenia krawędzi, a my niezwłocznie zabierzemy się do pracy, realizując zamówienie już od trzech dni roboczych. Oferujemy duży wybór parapetów, aby każdy klient mógł dopasować wyrób do stylu swojego lokum.

 

Zamówienia można wygodnie składać poprzez formularz na stronie internetowej producenta Kovalczyk Arte, gdzie prezentujemy dostępne modele. Następnie nadajemy wyrobom odpowiedni wymiar i wysyłamy do Państwa, byście mogli cieszyć się wspaniałą oprawą okien. Zachęcamy do zakupu pięknych i solidnych produktów z polskiego warsztatu.

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Zamów parapety online!