Nasze realizacje

Realizacje KovalczykArte

W prowadzonej przez nas firmie Kovalczyk Arte zajmujemy się produkcją i montażem blatów, kominków, schodów oraz posadzek kamiennych. Słyniemy też z wytwarzania oraz obróbki wysokiej jakości parapetów marmurowych, granitowych oraz z konglomeratu. Działamy na polskim rynku od 2016 roku. W tym okresie wykonaliśmy wiele projektów, które niewątpliwie zasługują na Państwa uwagę.

 

Nasze przykładowe realizacje można obejrzeć na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Należy mieć świadomość, że za stworzenie każdej z nich odpowiadali wysoko wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści, którzy mieli do swojej dyspozycji nowoczesne, zaawansowane technologicznie narzędzia do obróbki kamienia naturalnego. Podczas formowania tego materiału parapety, blaty kominkowe, posadzki oraz schody nabierają odpowiedniego, zgodnego z oczekiwaniami klienta, kształtu. Udostępniamy też osobom korzystającym z usług firmy możliwość doboru określonych odcieni i mieszanek barw, jak również pozwalamy decydować o sposobie wykończenia krawędzi danego produktu.

 

Warto przejrzeć nasze realizacje. Z pewnością któraś z nich przypadnie Państwu do gustu.

Kominki i blaty kominkowe z kamienia

Wytwarzane przez nas z marmuru, granitu i konglomeratu parapety, a także blaty i kominki kamienne nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Są to produkty wytrzymałe i odporne na starcia oraz uszkodzenia mechaniczne, dlatego służą przez wiele lat. Podobnie jak schody czy posadzki, modele te doskonale uzupełniają wystrój pomieszczenia i stają się w nim jednym z najbardziej charakterystycznych elementów.

 

Sami Państwo zdecydują, jak powinny wyglądać zamówione u nas blaty kominkowe oraz parapety z kamienia. W firmie Kovalczyk Arte zawsze dostosowujemy się do indywidualnych życzeń oraz wymagań klientów. W razie konieczności jesteśmy w stanie zaproponować konsumentom autorskie rozwiązania.

Posadzki z kamienia

Stylowa podłoga, wykończona z najwyższą starannością, stanowi wizytówkę całego domu. Eleganckie posadzki kamienne pełnią zarówno funkcję estetyczną, jak i użytkową. Regularnie czyszczone i poddawane zabiegom pielęgnacyjnym powierzchnie pięknie połyskują w promieniach słonecznych wpadających przez okienne szyby oraz w świetle zapalonych lamp. Podobnie jak schody, blaty, kominki czy parapety marmurowe, granitowe oraz z konglomeratu, tak i podłoża z kamienia to inwestycja na lata. Podesty te nawet w przypadku intensywnego użytkowania nie ulegają zarysowaniom ani uszkodzeniom mechanicznym. Co więcej, posadzki łatwo utrzymać w czystości. Do usuwania widniejących na nich zabrudzeń można stosować ogólnodostępne, tanie detergenty.

Kamienne schody

W firmie Kovalczyk Arte zatrudniamy takich specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak zaprojektować oraz wykonać schody z kamienia. Modele te najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach, w których znajdują się już blaty kominkowe, posadzki oraz parapety z marmuru, granitu lub konglomeratu. Kamienne stopnie znakomicie dopełnią całości aranżacji danego lokum. Nadają się one jednak nie tylko do użytku wewnętrznego. Takie schody można także zamontować na zewnątrz.

Zamów parapety online!