Schody

Realizacje - Schody

Jeśli chcą Państwo zadbać o eleganckie wykończenia, w Kovalczyk Arte wykonujemy również schody wewnętrzne oraz zewnętrzne z kamienia naturalnego. Granitowe, marmurowe czy z jeszcze z innych tworzyw - niezależnie, na jakie stopnie się Państwo zdecydują, z nami możecie mieć pewność, że gotowy produkt spełni wszystkie oczekiwania i będzie idealnym uzupełnieniem domu, budynku firmowego czy też hotelu lub restauracji.

 

Długo by wymieniać zalety, jakie mają stopnie kamienne. Schody są wieloletnie, odporne na zniszczenia oraz zabrudzenia. Bez problemu można je zamontować zarówno wewnątrz oraz na zewnątrz - są odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne, takie jak mrozy, opady (deszcz, śnieg, ale też grad) czy też długotrwałe promieniowanie słoneczne. Kamień naturalny, taki jak marmur czy granit, świetnie sprawdzi się w większości miejsc - szczególnie, że posiada on różne odcienie, z których każdy z Państwa znajdzie idealne rozwiązanie pasujące do Waszych wnętrz.

 

Poniżej prezentujemy nasze przykładowe realizacje. Kovalczyk Arte to idealne wykończenia do domów, w których ceni się naturalność, trwałość oraz styl – zapraszamy!

Skontaktuj się z nami