Blaty z antracytowego granitu

Czy istnieje lepszy materiał do kuchni lub łazienki, niż wytrzymały i odporny na wilgoć oraz uszkodzenia kamień?

Firma Kovalczyk Arte prezentuje wysoce estetyczne i funkcjonalne blaty z antracytowego granitu. Produkty odznaczają się przyciągającą wzrok kolorystyką, bazującą na ciepłych i zimnych szarościach i popielach, układających się w charakterystyczny wzór. Blaty idealnie nadają się zarówno do wnętrz prywatnych, jak i miejsc użyteczności publicznej oraz komercyjnych (biura, hotele, restauracje), ze względu na niezwykłą wytrzymałość, nawet przy intensywnej eksploatacji.

 

Tworzymy konstrukcje z granitu antracytowego na indywidualne zamówienie, dlatego możemy nadać im dowolny kształt, od klasycznego po artystyczny i wyszukany. Przygotowujemy produkt zgodny z gustem i potrzebami klientów, a także charakterem konkretnej przestrzeni. Obudowujemy zlewy czy urządzenia elektryczne, zapewniając im estetyczną oprawę.

Granit w kolorze antracytu – blat doskonały

Antracyt to odmiana węgla o charakterystycznym kolorze, jaśniejszym od czerni, ale ciemniejszym od klasycznej szarości. Granit o węglowej barwie prezentuje się niezwykle elegancko, pasuje do nowoczesnych wnętrz, podkreśla ich indywidualny charakter. Jest ponadto materiałem o niezawodnej twardości i odporności, zarówno na oddziaływania mechaniczne, jak i chemiczne. Zapraszamy do kontaktu z firmą Kovalczyk Arte. Nasze biuro znajduje się w Toruniu, ale realizujemy zlecenia także poza naszym miastem, m.in. w Warszawie.

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Firma Kovalczyk Arte z Torunia w swojej ofercie posiada
wykonywanie blatów z antracytowego granitu na zamówienie.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane oraz precyzyjne zlecenia.

Skontaktuj się z nami