Blaty kuchenne

Proponujemy Państwu niezwykłe blaty kuchenne z kamienia naturalnego (marmuru, granitu) lub konglomeratu kwarcowego.

Produkty prezentują unikatowe walory wizualne – niepowtarzalne wzory, które stworzyła sama natura, a my tylko nadaliśmy im odpowiednią formę. Powierzchnie tworzą atmosferę minimalistycznej elegancji, wysoko cenionej przez klientów w obecnych czasach.

 

Blaty z kamienia doskonale sprawdzą się w wystroju nowoczesnych kuchni, w których liczy się przede wszystkim jakość zastosowanych materiałów, a także ich aspekt ekologiczny.

Praktyczne walory blatów z kamienia

Kuchnia jest sercem całego domu – to tutaj odbywają się eksperymenty kulinarne, przygotowania do uroczystości rodzinnych, a często także spotkania towarzyskie. Dlatego blaty kuchenne muszą odznaczać się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, przede wszystkim zarysowania i odpryski, odpornością na wilgoć i wysoką temperaturę. Właśnie takie powierzchnie oferuje firma Kovalczyk Arte, co więcej, idealnie dopasowane do konkretnego wnętrza. Bez trudu możemy w nie wkomponować zlew czy kuchenkę indukcyjną.

 

Niezwykle istotny jest również fakt, że produkty z kamienia bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy woda, detergent i ściereczka, by usunąć zabrudzenia powstałe podczas przygotowywania posiłków. Blat z kamienia przypadnie do gustu każdemu kucharzowi, czy to profesjonalnemu, czy amatorowi, który ceni sobie w kuchni swobodę i komfort gotowania. Po szczegóły zapraszamy do biura firmy Kovalczyk Arte w Toruniu. Podejmujemy się realizacji zleceń w różnych miastach, na przykład w Warszawie.

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Firma Kovalczyk Arte z Torunia w swojej ofercie posiada
wykonywanie blatów kuchennych na zamówienie.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane oraz precyzyjne zlecenia.

Skontaktuj się z nami