Parapety z konglomeratu

Atrakcyjna cena i wytrzymałość

Dla wszystkich osób szukających tańszej, lecz równie atrakcyjnej alternatywy dla marmuru i granitu, mamy ofertę wytrzymałych rozwiązań, jakimi są parapety kamienne z konglomeratu. Proponowane przez Kovalczyk Arte produkty można stosować wewnątrz budynków, a także na zewnątrz. Rozwiązania te posiadają wysoką odporność na działanie warunków atmosferycznych, szczególnie tych wpływających na powierzchnie, jak mróz, intensywny deszcz i grad, jak i ostre promienie słoneczne.

Wyjątkowe parapety

Konglomerat jest materiałem, na który składa się naturalny kamień oraz żywica, dzięki czemu są niepowtarzalne. Dlaczego? Tworzywo to przybiera naturalne przebarwienia, odcienie i inne, co czyni je niepowtarzalnym.

Parapety wewnętrzne i zewnętrzne z konglomeratu

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów z Trójmiasta, Warszawy oraz Torunia. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości tworzywo z dużą domieszką naturalnego kamienia, co czyni je bardzo wytrzymałym, odpornym na wgniecenia, promienie UV i działanie czasu. Wewnętrzne i zewnętrzne wykończenia można montować z oknami drewnianymi, aluminiowymi i PVC. Doskonale poprawiają estetykę domów, mieszkań biur czy lokali użytkowych - staną się one eleganckie i będą sprawiały wrażenie bardziej stylowych. Siedzibą naszej firmy jest Toruń, ale swoje usługi w ramach dystrybucji polecamy także klientom z Warszawy oraz Trójmiasta - zapraszamy do kontaktu i zakupów!

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Zamów parapety online!