Parapety wewnętrzne

Okno to jeden z najważniejszych elementów architektury każdego obiektu, czy to mieszkaniowego, czy użyteczności publicznej, lub o charakterze komercyjnym.

Dlatego zasługuje na najlepszą oprawę, a taką zapewniają parapety wewnętrzne od firmy Kovalczyk Arte. Oferujemy wyroby z różnych rodzajów kamienia – marmuru, granitu oraz konglomeratu, o wybranym wykończeniu krawędzi. Produkty pięknie się prezentują i stanowią niezbywalny element dekoracyjny w każdym pomieszczeniu.

 

Jako producent proponujemy Państwu parapety wewnętrzne tworzone na wymiar, idealnie dopasowane do okien w Waszym domu, pod względem wielości, jak i stylu. Możecie wybierać spośród setek modeli, różniących się kolorem (od czerni i antracytu, poprzez brązy i szarości do różnych odmian kremu oraz bieli) i rodzajem materiału.

Trwałe parapety do domowego wnętrza

Proponowane przez nas wyroby są niezwykle solidne, praktyczne i wytrzymałe. Można na nich ustawiać doniczki z kwiatami, nawet takie o znacznym ciężarze. Kamień jest odporny na wilgoć, dlatego nie ma obawy, że zaszkodzi mu przeciek z doniczki albo deszcz wpadający przez otwarte okno. Powierzchnia nie odbarwia się również pod wpływem promieni słonecznych, zachowuje swoje walory przez bardzo długi czas. Parapety wewnętrzne łatwo utrzymać w nienagannej czystości, wystarczy woda, łagodny detergent i miękka ściereczka. Zachęcamy do zakupu tych rewelacyjnych produktów, które dostarczymy z naszej toruńskiej pracowni pod wskazany adres na terenie całej Polski - do Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia.

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Zamów parapety online!