Blaty ze śnieżnobiałego kwarcu

W ofercie produktów firmy Kovalczyk Arte znajdą Państwo między innymi blaty ze śnieżnobiałego kwarcu.

Już na pierwszy rzut oka powierzchnie te sprawiają doskonałe wrażenie. Zachwycają idealną bielą, dodają wnętrzu jasności i lekkości, optycznie powiększają przestrzeń, wprowadzają powiew śródziemnomorskiego klimatu. Przypadną do gustu wszystkim miłośnikom minimalistycznego, oszczędnego wzornictwa, które staje się coraz popularniejszym trendem na polskim rynku.

 

Blaty z kwarcu idealnie wkomponują się w przestrzeń kuchni lub łazienki. Ponieważ wykonywane są przez firmę Kovalczyk Arte na indywidualne zamówienie, współgrają z całokształtem wystroju. Oczywiście można w nie wkomponować dowolne elementy armatury lub urządzeń, na przykład zlew czy płytę indukcyjną.

Zalety śnieżnobiałego kwarcu

Kwarc to minerał z gromady krzemianów, który charakteryzuje się ponadprzeciętną twardością oraz niezwykle gładką powierzchnią. Nie chłonie wody, a zatem jest odporny na korozję biologiczną, nie poddaje się uszkodzeniom mechanicznym, nie zatrzymuje brudu. Do umycia powierzchni wystarczy woda ze zwykłym detergentem.

 

Blaty ze śnieżnobiałego kwarcu zapewniają pełny komfort użytkowania - nie tylko cieszą oko, ale też pozostają niezwykle praktyczne I wytrzymałe. Takie połączenie zalet sprawia, że znajdują zastosowanie zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i komercyjnych. Zapraszamy do biura firmy Kovalczyk Arte w Toruniu – zapewniamy szybką wycenę oraz możliwość realizacji w różnych miastach, między innymi w Warszawie.

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Firma Kovalczyk Arte z Torunia w swojej ofercie posiada
wykonywanie blatów z śnieżnobiałego kwarcu na zamówienie.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane oraz precyzyjne zlecenia.

Skontaktuj się z nami