Parapety granitowe

Idealne rozwiązania do Waszych domów!

W domu pełni nie tylko funkcję dekoracyjną; to ważny element konstrukcyjny, pozwalający na redukcję utraty ciepła oraz zapobiegający zawilgoceniu ścian. Jako specjaliści od wykończeń, jakimi są parapety zewnętrzne i wewnętrzne, chcielibyśmy Państwu zaproponować wysokiej jakości produkty z wytrzymałego granitu. Ten kamienny materiał sprawi, że pozostaną one w niezmienionej kondycji przez długie lata.

Parapety kamienne z granitu

Nasza oferta zawiera docinanie na wymiar oraz wykonywanie odpowiednich kształtów, dostosowanych do wymagań klienta. Proponujemy także montaż na zewnętrzy i wewnętrzny na terenie Torunia i okolic. Wszystkie prace wykonujemy precyzyjnie, przy użyciu najlepszej jakości materiałów i nowoczesnych sprzętów.

Parapety granitowe - szczególne właściwości

Jest to kamień o wysokim stopniu odporności, dzięki czemu z powodzeniem można go stosować zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, szczególnie bardzo niskich i bardzo wysokich temperatur. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy także do naszego biura w Toruniu, gdzie z przyjemnością przedstawimy Państwu wszelkie szczegóły. Nasza oferta to różnorodne wykończenia krawędzi, z których mogą Państwo wybrać te, które są Waszym zdaniem najlepsze – w razie wątpliwości, nasi specjaliści pomogą zdecydować się na konkretny model!

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Zamów parapety online!