Blaty z białego kwarcu

Jasne wnętrza mają pozytywny wpływ na przebywające w nich osoby - poprawiają nastrój, zachwycają walorami estetycznymi, roztaczają aurę lekkości i optymizmu.

Blaty z białego kwarcu doskonale wpisują się w ten designerski trend. Świetnie sprawdzają się w kuchni lub w łazience, optycznie powiększając przestrzeń.

 

Kwarc jest minerałem o wielu pożądanych parametrach – odznacza się wyjątkową twardością, nie przyjmuje plam z tłuszczu ani kwasu, nie wymaga skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych, aby pięknie się prezentować. Ze względu na ogromną odporność na różnego rodzaju uszkodzenia kamienne blaty znajdują zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i komercyjnych obiektach.

Kamień dla miłośników natury

Wiele osób pragnie w obecnych czasach żyć w zgodzie z naturą i otaczać się przedmiotami, które nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Białe blaty kwarcowe spełniają te wymagania, są wyrobem ekologicznym, stworzonym z minerałów, w pełni przyjaznym dla człowieka i zwierząt.

 

Mają też tę zaletę, że oryginalne piękno kamienia nigdy nie wychodzi z mody, a biel, jako kolor uniwersalny, doskonale komponuje się z meblami i innymi elementami wyposażenia. Zatem kwarcowe płyty kuchennie i łazienkowe posłużą przez wiele lat, nie tracąc swoich unikatowych właściwości.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, zapraszamy do pracowni Kovalczyk Arte w Toruniu. Służymy szybką wyceną zamówienia. Podejmujemy prace na terenie kilku województw, głównie północnych i centralnych, jak również w Warszawie.

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Firma Kovalczyk Arte z Torunia w swojej ofercie posiada
wykonywanie blatów z białego kwarcu na zamówienie.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane oraz precyzyjne zlecenia.

Skontaktuj się z nami