Blaty z szarego granitu

Kamienne powierzchnie pojawiają się w coraz większej liczbie domów, mieszkań oraz obiektów komercyjnych.

Nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ materiał ten jest naturalny, ekologiczny, przyjazny, łatwy do utrzymania w czystości. Na tym jednak nie koniec, trzeba wspomnieć o wytrzymałości, odporności na uszkodzenia, znikomej nasiąkliwości...

 

Oferowane przez nas blaty z szarego granitu posiadają wszystkie wymienione powyżej zalety. Idealnie nadają się do kuchni oraz łazienek, bez uszczerbku zniosą nawet intensywną eksploatację. Niestraszne im tłuste zabrudzenia ani osady. Wystarczy kilka pociągnięć ściereczką, aby przywrócić im pierwotny blask.

Niepospolite odcienie szarości

Proponujemy Państwu blaty granitowe w oryginalnych, popielatych odcieniach. Możecie wybrać wariant jaśniejszy lub ciemniejszy, lekko wpadający w zieleń, błękit albo mieniący się perłowo. Wszelkie szarości pasują do minimalistycznych, industrialnych wnętrz, jak również wpisują się w cieszący się dużą popularnością w ostatnich latach styl skandynawski. Zadowolą miłośników nieco chłodniejszych, spokojnych tonacji, zapewniających harmonię i równowagę.

 

W warsztacie toruńskiej firmy Kovalczyk Arte powstają blaty z szarego granitu na indywidualne zamówienie, dostosowane pod względem wymiaru i grubości do preferencji klienta. Służymy pomiarami, wykonaniem i montażem na miejscu, w wybranych województwach, a także w Warszawie. Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na zadane pytania i dokonamy szybkiej wyceny zlecenia.

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Firma Kovalczyk Arte z Torunia w swojej ofercie posiada
wykonywanie blatów z szarego granitu na zamówienie.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane oraz precyzyjne zlecenia.

Skontaktuj się z nami