Blaty łazienkowe

Kamień, zarówno naturalny, jak i konglomeraty z domieszką żywicy, to doskonałe materiały na nowoczesne blaty łazienkowe.

Prezentują się niezwykle estetycznie, nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat minimalistycznej elegancji. Nic zatem dziwnego, że cieszą się rosnącą popularnością, a dekoratorzy wnętrz coraz częściej preferują takie rozwiązanie.

 

Oczywiście liczą się nie tylko względy wizualne. Dobry blat łazienkowy musi odznaczać się cechami takimi jak: znikoma nasiąkliwość, wytrzymałość czy łatwość utrzymania w czystości. Produkty od firmy Kovalczyk Arte spełniają wszystkie powyższe wymagania.

Granit, marmur, konglomerat

Oferujemy wysokiej jakości blaty łazienkowe wykonane z marmuru, granitu lub konglomeratu. Powierzchnie z kamienia świetnie prezentują się zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak również wnętrzach komercyjnych, takich jak biura, galerie handlowe, hotele czy restauracje. Stanowią inwestycję na wiele lat, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

 

Kovalczyk Arte stworzy dla Państwa blaty łazienkowe w dowolnym kształcie i rozmiarze, zgodnie z Waszymi wskazówkami. Zyskacie piękny i funkcjonalny produkt o ogromnej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia, który nie degraduje się pod wpływem wilgoci. Obróbka kamienia to nasza specjalność, dlatego potrafimy zrealizować każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Toruniu. Zamówienia realizujemy również na terenie innych miast, między innymi Warszawy.

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Firma Kovalczyk Arte z Torunia w swojej ofercie posiada
wykonywanie blatów łazienkowych na zamówienie.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane oraz precyzyjne zlecenia.

Skontaktuj się z nami