Parapety PCV

W naszej ofercie znajdują się również bardzo praktyczne parapety PCV, które mogą przydać się w wielu pomieszczeniach domowych, przemysłowych lub gospodarczych.

Produkty są lekkie, łatwe w montażu oraz odporne zarówno na wilgoć, jak i temperaturę oraz promieniowanie słoneczne. Nie ulegają korozji, nie zmieniają koloru, nie kruszą się pod wpływem mrozu. Zapewniają skuteczną izolację termiczną. Z powodzeniem można je stosować zarówno w środku pomieszczeń, jak i na zewnątrz wnęki okiennej.

 

Ponadto parapety PCV są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz substancje chemiczne. Łatwo je utrzymać w czystości, stosując zwykłe detergenty. Pomimo tylu zalet wyroby te pozostają bardzo atrakcyjne ekonomicznie, co docenia wielu klientów. Trzeba też pamiętać, że nowoczesne tworzywo sztuczne nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego, a po zdemontowaniu można je przekazać do recyklingu.

Parapety z tworzywa PCV na wymiar

Oferujemy stabilne, praktyczne i wytrzymałe produkty na wymiar, przeznaczone do samodzielnego montażu. Nie muszą Państwo nawet wychodzić z domu, żeby je zakupić - przyjmujemy zamówienia przez internet lub telefonicznie, a towar wysyłam pod wskazany adres. Zapraszamy do kontaktu z firmą Kovalczyk Arte, polskim producentem blatów i parapetów. Stacjonujemy w Toruniu, ale zapewniamy dostawę na terenie całego kraju. Nasze produkty docierają do dużych miast, jak Warszawa czy Gdańsk, ale też mniejszych miejscowości i miasteczek.

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Zamów parapety online!