Blaty

Blaty kamienne

Wiele osób zastanawia się, jak sprawić, aby wnętrze mieszkania (w tym m.in. pomieszczenie kuchenne) prezentowało się stylowo i elegancko. Jeśli także zaliczają się Państwo do ich grona, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszej oferty. Działamy na polskim rynku od 2016 roku. Specjalizujemy się w wytwarzaniu oraz obróbce rozmaitych elementów domowego wyposażenia, takich jak blaty z kamienia, a także parapety z marmuru, granitu i konglomeratu. Wyprodukowane z najwyższej jakości surowców modele doskonale pełnią zarówno funkcje estetyczne, jak i użytkowe.

 

Świetnie wkomponowują się one w ogólny wystrój nie tylko kuchni, ale także innych pokojów. Nie ma znaczenia, czy dana przestrzeń została urządzona w stylu nowoczesnym, czy też klasycznym. Nasze artykuły stanowią piękną ozdobę salonu, jadalni bądź łazienki. Znakomicie dopełnią też aranżacji nowoczesnych biur.

 

Parapety i blaty kamienne są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. To inwestycja, która w dłuższej perspektywie czasu się Państwu opłaci. Powierzchnie z granitu, marmuru czy konglomeratu nadają się bowiem do wieloletniego użytkowania. Na długo zachowują one swój nienaganny design, nawet wówczas, gdy są intensywnie eksploatowane.

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Blaty kuchenne z kamienia - dlaczego warto postawić na tego typu modele?

W firmie Kovalczyk Arte staramy się sprostać wszystkim, nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów. Dlatego z najwyższą starannością i dokładnością realizujemy zlecone usługi. Produkowane przez naszą firmę parapety i blaty kuchenne z kamienia poddawane są specjalistycznej obróbce za pomocą odpowiednio dobranych narzędzi. Dzięki temu mogą one przybrać dowolny kształt. Możemy zaproponować Państwu różne wersje kolorystyczne marmurowych, granitowych i konglomeratowych powierzchni. To gwarantuje możliwość doboru takich barw i odcieni, które najlepiej będą prezentować się w zestawieniu z innymi elementami wyposażenia wnętrza.

 

Kamienne parapety i blaty kuchenne są nie tylko trwałe. Modele te na ogół bardzo łatwo utrzymać w czystości. Widniejące na nich zabrudzenia bez większego wysiłku usuwa się za pomocą ogólnodostępnych na rynku detergentów. Co więcej, produkty te nie absorbują wody ani wilgoci. Rozlany na ich powierzchni płyn wystarczy przetrzeć suchą ściereczką.

Blaty z kamienia - mnogość zastosowań

Dostępne w naszej ofercie blaty kuchenne z kamienia mogą być wykorzystywane do różnych celów. Zwykle służą one do przygotowywania posiłków. Tego typu modele – podobnie zresztą jak konglomeratowe, granitowe i marmurowe parapety – znajdują również zastosowanie jako baza do przechowywania rozmaitych akcesoriów, sprzętów, donic z kwiatami oraz innych elementów wyposażenia kuchni. Warto zdecydować się na wyroby z charakterystycznym, nakrapianym wzorem, który doskonale maskuje drobne zabrudzenia.

Ociekacz typu A

(tylko rowki w kierunku zlewu)

Ociekacz typu B

(tylko skos granitu w kierunku zlewu)

Ociekacz typu C

(rowki i skos w kierunku zlewu)

Płyta grzewcza

(montowana na równi z powierzchnią blatu)

Zlew

(montowany na równi z powierzchnią blatu)

Zlew

(montowany pod blatem)

Firma Kovalczyk Arte z Torunia w swojej ofercie posiada
wykonywanie blatów kamiennych na zamówienie.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane oraz precyzyjne zlecenia.

Skontaktuj się z nami