Blaty

Realizacje - Blaty

Jeśli marzą Państwo o wyjątkowym i stylowym wykończeniu kuchni lub łazienki, z Kovalczyk Arte zadbają Państwo o jak najlepsze rozwiązania! Blaty z kamienia naturalnego to wysokiej klasy propozycje, które zapewniają trwałość, a także pozwalają na świetne podkreślenie wysokiej klasy wnętrz. Wysoki połysk naturalnego materiału oraz odporność na starcia umożliwią wieloletnie użytkowanie, które będzie nieporównywalne do korzystania z drewnianych czy sztucznych tworzyw.

 

Blaty kamienne (granitowe i marmurowe) do łazienki i kuchni to bogactwo kolorów i możliwości. Dzięki naszym propozycjom zadbacie o jak najlepsze uzupełnienie swojej przestrzeni. Marmur i granit to wytrzymałe materiały, które występują w wielu barwach i wariantach, co pozwoli na bezproblemowe dobranie odpowiedniej opcji dostosowanej do Waszych potrzeb.

 

Wykonujemy zarówno długie i szerokie propozycje, jak i niewielkie odcinki. Poniżej znajdą Państwo zdjęcia naszych przykładowych realizacji – zapraszamy do zapoznania się z nimi i do kontaktu z Kovalczyk Arte!

Skontaktuj się z nami