Kominki

Realizacje - Kominki

Jeśli planujesz remont lub budowę domu i chcesz, aby w Twoich wnętrzach znalazły się piękne i unikalne elementy wystroju, nasza oferta to świetny wybór dla Ciebie! Kominki z kamienia naturalnego łączą w sobie wysoką funkcjonalność oraz niebanalny wygląd, który może uświetnić niejedną aranżację. Kovalczyk Arte to firma z Torunia, która specjalizuje się w wykonywaniu kamiennego wyposażenia wnętrz na zamówienie - zachęcamy do sprawdzenia, jak prezentują się nasze realizacje w praktyce.

 

Kamień naturalny to bardzo szerokie określenie, pod którym mieści się wiele materiałów, jak na przykład marmur, granit, spiek kwarcowy czy onyks. Takie surowce doskonale sprawdzają się przy wykonywaniu pięknych i trwałych kominków w domu. Kamienne powierzchnie są odporne na wysokie temperatury i całkowicie niepalne, przez co zachowują swój kształt i prezencję na wiele dziesiątek lat.

 

Co wyróżnia kominki z kamienia, które wykonuje Kovalczyk Arte?

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które wykorzystuje obróbkę kamienia do tworzenia pięknych i ponadczasowych elementów wystroju. Doskonale znamy właściwości materiałów, z którymi pracujemy, co pozwala nam tworzyć kamienne kominki, które będą dostarczać wnętrzom ciepła, wprowadzać przytulną atmosferę oraz cieszyć oko przez długie lata. Nie ma dwóch takich samych odłamków naturalnego marmuru czy granitu - dzięki temu każdy projekt, który z nich wykonujemy jest jedyny w swoim rodzaju.

 

Jakie projekty możemy dla Ciebie wykonać?

 

Trendy wystrojowe to nasza specjalność - doskonale znamy zarówno tradycyjne style wykończenia mieszkania, jak i rozwiązania aranżacyjne, które są na topie, co doskonale widać na poniższej prezentacji. Nasze doświadczenie pozwala nam wykonać kominki z kamienia naturalnego perfekcyjnie dopasowane do wnętrza - zarówno w ramach indywidualnego zamówienia, jak i większego projektu obejmującego również schody, podłogi czy parapety w Twoim domu. Poznaj szeroką gamę kamiennych aranżacji, przy których mieliśmy już przyjemność pracować - a potem przedstaw nam ten, który będzie idealnym dopełnieniem Twojego wnętrza!

Skontaktuj się z nami