Blaty z alabastrowego kwarcu

W ofercie firmy Kovalczyk Arte znajdą Państwo między innymi piękne blaty z alabastrowego kwarcu.

Produkty wyróżniają się oryginalnym kolorem – jest to odcień bieli z subtelną domieszką zieleni i ecru. Idealnie pasują do jasnego wystroju kuchni oraz łazienek, zarówno tych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Budzą skojarzenia ze śródziemnomorskimi krajami, nawiązują do długiej tradycji dekoracji z kamienia.

 

Kwarc alabastrowy jest bardzo wdzięcznym materiałem, nie tylko pod względem wizualnym, ale również praktycznym. Odznacza się wyjątkową twardością, pozostaje też odporny na tłuszcze, kwasy oraz zasady, a także wysoką temperaturę. Znajduje zastosowanie zarówno w wystroju wnętrz prywatnych, jak i eksploatowanych przez wielu użytkowników. Do czyszczenia powierzchni wystarczy miękka ściereczka I łagodny detergent.

Blaty na zamówienie

Firma Kovalczyk Arte tworzy kwarcowe płyty kuchenne i łazienkowe na indywidualne zamówienie, dokonując najpierw skrupulatnych pomiarów danej przestrzeni. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają nam realizować nawet skomplikowane zamówienia, wymagające szczególnej precyzji i artystycznego podejścia. Wielu klientów zdecydowało się już na unikatowe blaty w kolorze alabastru i bardzo je sobie chwalą.

 

Jeżeli Państwo również chcą skorzystać z naszych usług i zamówić dekoracyjne, a zarazem funkcjonalne elementy kamienne do Waszego domu lub firmy, zapraszamy do biura Kovalczyk Arte w Toruniu. Prowadzimy prace na obszarze kilku województw, głównie w północnej i centralnej Polsce (również w Warszawie).

Dostępne profile wykończenia krawędzi:

Firma Kovalczyk Arte z Torunia w swojej ofercie posiada
wykonywanie blatów z alabastrowego kwarcu na zamówienie.

Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo skomplikowane oraz precyzyjne zlecenia.

Skontaktuj się z nami