Ile kosztuje blat granitowy?

Montaż lub też wymiana elementu wyposażenia na nowy podczas remontu zawsze wiąże się z dodatkowymi kosztami. Nie inaczej ma się to w przypadku blatów z kamienia, na przykład popularnego granitu. Aby zatem jak najbardziej świadomie zaplanować swój wydatek, najlepiej jeszcze przed poszukiwaniem odpowiedniego produktu oraz jego zakupem sprawdzić, jakich cen możemy się spodziewać. Właśnie w tym celu stworzyliśmy nasz mały poradnik, który może pomóc rozdysponować te koszty.

Blaty w dużej mierze wpływają na walory estetyczne wnętrza, jednak powinny być przede wszystkim praktycznie. Takie są między innymi produkcje z kamienia – granitowe, marmurowe, z konglomeratu czy też inne, ponieważ swoją posługę potrafią pełnić skutecznie przez wiele długich lat.

 

Dlaczego akurat granit?

 

Wysoka odporność na zarysowania i uszkodzenia mechanicznie, trwałość i łatwość w czyszczeniu to tylko kilka zalet tego surowca. Granit jest jednym z lepszych materiałów, jaki znaleźć się może na powierzchni umeblowania w Twoim domu. To również wybór spośród cenionego pod kątem estetycznym kamienia, a także szerokiej palety dostępnych odcieni i wzorów.

 

Ile wyniesie koszt blatu z granitu?

 

W przypadku granitu spektrum cenowe potrafi być stosunkowo szerokie – wszystko zależy bowiem od jakości kamienia, co przekładać się będzie na jego trwałość. Dolny próg cenowy granitu zaczyna się więc od kilkuset złotych, a kończy najczęściej na 2-3 tysiącach złotych, choć wyjątkowe odmiany tego kruszcu mogą niekiedy przekraczać nawet 4000 złotych. Całkowity koszt granitowego blatu będzie więc zależał od ilości potrzebnych metrów kwadratowych.

 

Potrzebujesz zmiany blatu?

 

Nasza firma zajmuje się produkcją blatów granitowych od początku do końca. Razem z Klientem współpracujemy już od poziomu projektu i na bieżąco konsultujemy wszystkie kwestie. W skład ostatecznych koszów wchodzą poszczególne cechy surowca, takie jak parametry i rodzaj kamienia, dlatego jego ostateczna wartość zależeć będzie od indywidualnego zamówienia. Jeśli zastanawia Cię koszt blatu granitowego czy inne powiązane kwestie – skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy!

0
Feed

Zostaw komentarz