Skanowanie 3D

Profesjonalne skanowanie 3D

Skaner 3D to urządzenie, które umożliwia na bardzo dokładną analizę obiektu. Pozwala to uzyskać precyzyjne informacje na temat jego kształtu i kompleksowych wymiarów.

Nowoczesne maszyny oraz duże możliwości

Nasza oferta zawiera profesjonalne skanowanie 3D przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Realizujemy skanowanie przedmiotów o różnych kształtach, wielkościach, a także wykonanych z różnych materiałów – w tym błyszczących i przezroczystych jak szkło. Tworzymy kompleksową dokumentację 3D, która daje solidne podstawy dla dalszych prac.

Pomiary niestandardowych kształtów i wielkości

Nasze usługi obejmują skanowanie przedmiotów i obiektów o różnych, nawet niestandardowych wielkościach, kształtach oraz wykonanych z niejednolitych materiałów. Dzięki skanowaniu 3D wyspecjalizowaliśmy się w wymiarowaniu elementów, których nie można zmierzyć konwencjonalnymi metodami.

 

Mierzenie metodą skanowania 3D wykonywane jest w określonej przez Państwa lokalizacji lub w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania.